Памела Андерсон е новото лице на Ashoka

Памела Андерсон е новото лице на Ashoka

Памела Андерсон е новото лице на рекламната кампања на марката за чанти Ашока за летната колекција.

Фотограф е Кармело Редодно, а Памела позира во сексапилно издание.