Овие ѕвезди се лоши во кревет

Милиони жени и мажи сонуваат да поминат една ноќ со овие познати ѕвезди, но судејќи според зборовите на нивните поранешниот љубовници, тие не пропуштаат многу.

Хју Хефнер

Според неговиот поранешен свршеник Кристал Харис, Хефнер има проблеми со доверба и никогаш не се ослободува за време на сексот. Покрај тоа, акцијата со неа трае само неколку минути.

“Тој никогаш не успеа да ме возбуди”, рече Кристал во интервју за Хауард Стерн.

Парис Хилтон

Нејзиното поранешно момче, Ник Картер, откри дека Париз навистина не го сака сексот.

“Таа се потпираше на дрога и алкохол”, вели поранешниот член на “Backstreet Boy”.

Колин Фарел

Еден од неговите поранешни вели дека во креветот на Колин е “возбудлив како Мики Маус”, и тој често ги менува девојките бидејќи никој не сака да остане близу до него.

Кети Пери

Пејачката неодамна ја замолија да ги рангира нејзините познати поранешни за љубовните вештини. На третото место беше диџејот Дипло, на второ Орландо Блум, и познатиот женски миленик Џон Мејер на прво место.

Таа не го спомна поранешната сопруга Расел Бренда, но немаше многу пофалби за неа: “За време на секс со Кети, размислував за многу други жени, таа изгледаше незаинтересирана”.

DJ Diplo рече дека сексот со Кати дури и не се сеќава.

Џастин Бибер

Младата поп-ѕвезда се уште не научил бон тон во кревет. Многу од неговите поранешни го нарекуваа многу себичен љубовник.

“Очекува многу од девојка во креветот, и речиси ништо не дава”, изјави едена за американскиот таблоид.

Бредли Купер

Актерот кој е сега во брак со една од најубавите жени во светот, Ирина Сајк, наводно, е лош во креветот.

Џенифер Лоренс, без одлагање, откри дека е лошо се бакнува, а едена од неговите поранешни партнери рече дека е многу здодевен и дека тој го форсира францускиот акцент во кревет, бидејќи мисли дека е романтичен.