Оваа секси русокоса ќе ви го разубави денот!

Оваа секси русокоса ќе ви го разубави денот!

Натали Говрау е Канаѓанка родена во Торонто, а има фанови од целиот свет благодарение на секси фотките кои редовно ги објавува на својот Инстаграм профил.

Таа за себе вели дека отсекогаш била бестрашна, а денес својот шармантен немир го покажува низ кариерата на модел.

Натали има еден милион следбеници на Инстаграм, кои секојдневно уживаат во оваа млада, згодна девојка.

Вели дека обожава да јаде сѐ и сешто, но дека сепак успева да ја задржи витката линија. Сака масажи, добри бакнежи и мажи во одела. Не сака момци кои не внимаваат на својата хигиена и кои флертуваат со другите девојки.