Оваа манекенка тврди дека го има најдобриот задник

Оваа манекенка тврди дека го има најдобриот задник

Манекенката Сара Андревуд стана позната на Instagram, благодарение на сексипилните фотографии на кои нема облека на себе.

33-годишната Сара со години се занимава со манекенство, а најголемиот успех го постигна со сликањето за Playboy магазинот.

Таа понатака беше на многу лајфстајал магазини, се до моментот кога реши да направи пауза во кариерата и да се посвети на себе и нормално на Instagram.

Lost luggage = no tan lines 🤷🏼‍♀️ @azuliktulum #AzulikHoneymoonVilla 📸 by @partylikejzl

A post shared by Sara Underwood (@saraunderwood) on

Сара оваа година посети многу ексклузивни дестинации, па за следачите сподели фотографии од тропски шуми, песочни плажи и карпи.

Се приметува дека таа сака д го истакнува својот задник, кој секојдневно го фотографира од сите агли, а и многу сметаат дека баш тоа е нјзиниот најголем адут.

За сега Сара ја следат околу 8,4 милиони луѓе, а интересен и податокот дека таа иницира собирање на донации.

Луѓето кои се спремни да издвојат 500 долари и повеќе во текот на еден месец че добијат едно нејзино парче облека, како и фотографија на која Сара ја носи таа гардероба.

Clothing optional hot spring. I went with optional ✌🏼#nakedisnormal 📸 by @stevebitanga

A post shared by Sara Underwood (@saraunderwood) on

Got all I need, except a ride 👍🏼🍺 📸 by @stevebitanga

A post shared by Sara Underwood (@saraunderwood) on

I am obsessed with becoming a woman comfortable in her own skin 📸 by @stevebitanga

A post shared by Sara Underwood (@saraunderwood) on

Lather, rinse, repeat 🙆🏼💧 📸 by @stevebitanga 👙 from @teenyb_bikinis

A post shared by Sara Underwood (@saraunderwood) on