Оваа девоојка заработи милиони истрчувајќи на теренот на натпреварот меѓу Ливерпул и Тотенхем

Оваа девоојка заработи милиони истрчувајќи на теренот на натпреварот меѓу Ливерпул и Тотенхем

Кинси Волански стана вистинска ѕвезда ширум светот откако се појави на теренот на финалето во Лигата на шампионите оваа година кое се одржа во Мадрид.

По истрчувањето во провокативно бикини речиси гола таа стана милионерка за само неколку секунди и славна низ целиот свет.

Имено таа го стекна големото богатство во пари, но и во следбеници на Инстаграм откако истрча на теренот за време на мечот помеѓу Ливерпул и Тотенхем.

View this post on Instagram

Did I distract #8 a little too much?

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on

Таа негира дека е дел од порно индустријата, а потврди дека откако излезе на теренот со натпис на нејзините гради промовирајќи го своето момче Виталиј Здровец него го заследиле 32 милиони луѓе.

Вкупната заработка од рекламите на овој сајт им изнесува повеќе од 3.3 милиони евра.

View this post on Instagram

IM BACK and AT IT AGAIN ⚽️🏃‍♀️

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on

„Јас сум агент за недвижности и инвеститор. Мојата долгорочна цел е да сочувам се што сум заработила и да инвестирам во недвижности. Сакам да изградам царство и имам приходи за тоа“, вели таа.