Ова што го прават Бекамови со Харпер на никој не му се допаѓа

Ова што го прават Бекамови со Харпер на никој не му се допаѓа

Дејвид Бекам на Instagram објави фотографија со ќерката Харпер, а јавноста веднаш бурно реагираше.

На фотографијата Бекам ја бакнува седумгодишна ќерка во уста.

View this post on Instagram

Christmas is coming 🎅🏼 Let’s go skate ♥️

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Ова не е првпат семејството да објави контроверзна фотографија.

За петтиот роденден на Харпер, слична фотографија објави и Викторија. Реакциите и тогаш беа исти.