Ова е најсексипилниот Дедо Мраз

Ова е најсексипилниот Дедо Мраз

Запознајте го Пол Мејсон, најсекси Дедо Мраз кој ги освои жените низ целиот свет.

Канадскиот Пол Мејсон стана вистинска интернет-сензација пред две години, кога учествуваше во божиќната кампања.

Откако стигна до светските медиуми, педесет и три годишниот човек доби понуди за различни модни ангажмани, работеше на модни ревии и го фотографираа за главните страници на списанијата.

Познато е дека неговиот голем обожавател е Џастин Бибер, но исто така и милиони жени кои не можат да му одолеат на неговата ненадминлив сексипил.

Looking over the 6, contemplating the 2016 season… I want to thank everyone for their support over this challenging time and looking forward to the next season! Thank you @zanebarlas and @torontoontop for this killer pic! #happyholidays #christmas #2017 #fashionsanta #toronto

A post shared by Paul Mason (@paulmasonmodel) on