Ола Џордан на црвениот тепих се појави во провокативна комбинација

Ѕвездата на Strictly Come Dancing и моделот Ола Џордан на една хуманитарна забава во Лондон се појави во потполно провокативен комбилизон.

#olajordan #instagram #model

A post shared by Sunil Hatwal (@sun_hwr) on

Проѕирна чипка украсена со светкави каменчиња го откри секој адут кој го има Ола. можеби и повеќе од што беа спремни присутните да видат.

? #olajordan #amazing #beautiful #stunning #hot #bling #wow #sheisperfection #love ?

A post shared by Michael Wright (@michael21w) on

Иначе, истата вечер Ола се појави и во црн елегантен долг фустан.