Огњен Врањеш се разведува

Огњен Врањеш се разведува

Огњен Врањеш кој што беше вмешан во аферата со Јелена Карлеуша, како што пишуваат медиумите, му предизвикала големи последици на неговиот брак со Даниела.

Бројните пораки, фотографии и видеа кои што ги размениле Врањеш и Карлеуша и кои што испливаа во јавноста, доведоа до тоа да Огњен и Даниела да се одлучат за развод.

-Огњен и Даниела решија да стават крај на бракот. После скандалот со Карлеуша одлучија да се разведат, а Врањеш веќе се исконсултирал со адвокат и поднел бараше за развод, открива извор упатен во целата ситуација.

Огњен претходно на градите своевремено го имал истатовирано името на неговата сопруга Даниела. Меѓутоа, дека не им одни најдобро во љубовта докашува и фактот што пред некое време ја покрил тетоважата со нова.

View this post on Instagram

Είναι άρρωστος καί πιά αργά💣💣

A post shared by ORIGINAL 21 (@original21__antinazi) on