Новата девојка на Најмар е вистинска заводничка

Новата девојка на Најмар е вистинска заводничка

Откако се раздели од Бруна Маркезине, Нејмар улови нова секси девојка.

Станува збор за 20 годишната негова сонародничка Мари Таварез која е манекенка.

Нивните заеднички фотографии на Инстаграм само ги потврдија сите шпекулации дека фудбалерот и манекенката се во врска.

View this post on Instagram

😽

A post shared by Mari Tavares ♡ (@maari.tavares) on