Нивес Целзиус во нова провактивна фотографија

Нивес Целзиус во нова провактивна фотографија

Хрватската старлета, пејачка, и актерка  Нивес Целзиус се  почесто знае како да ги „запали“ своите  следбеници на Инстаграм, со провокативни фотографии.

 

Раскошната убавица на својот Инстаграм профил објавила фотографија во клечечка поза, облечена во тесен жолт фустан и чевли со високи потпетици.