Нивес Целзиус повторно позира без долна облека

Нивес Целзиус повторно позира без долна облека

Нивес Целзиус постојано споделува фотографии од своето секојдневие, од патувања, одмори, дружења со пријатели…

Таа често на своите фотографии знае да биде провокативна, некогаш и  разголена како што е сега на нејзината најнова објавена на нејзиниот инстаграм профил.

View this post on Instagram

Moj osmijeh kada sam čula svoju novu pjesmu 🎶

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on