Никол Шерцингер и Том Еванс за првпат заедно како пар во јавност

Никол Шерцингер и Том Еванс за првпат заедно како пар во јавност

Веќе неколку месеци се шпекулираше дека Никол Шерцингер и Том Еванс се во врска, а сега тие одлучија да ја потврдат нивната романса.

41-годишната пејачка и 34-годишниот поранешен рагбист заедно пристигнаа на забавата на InStyle и Warner Bros. Pictured организирана по повод „Златен глобус 2020“ во Беверли Хилс. Никол и Том поттикнаа гласини дека се во врска откако беа видени заедно на забава за Денот на благодарноста во ноември. Претходно, Никол беше во врска со бугарскиот тенисер Григор Димитров.