Никол Шерцингер го прослави роденденот на Хаваи

Никол Шерцингер го прослави роденденот на Хаваи

Атрактивната ѕвезда и поранешна членка на групата The Pussycat Dolls го прослави својот 41-ви роденден на Хаваи.

Таа во друштво на своите пријатели уживаше во убавините на Хаваите, а сподели  ифотографии од авантурите таму и од забавата.