Ники Минаж се разголи за насловната на магазинот Paper

Ники Минаж сака да го покори интернетот, како што едно време тоа го направи Ким Кардашијан.

Раперката ја објави насловната страна на магазинот Paper, за кој денес зборува цел свет.

Ники на насловната страна се појавува три пати, а во секое издание е подеднакво разголена.

Сите кои се добро упатени, велат дека ова е најсмелата насловна до сега.

 

Што мислите вие?

Wanna Minaj? @papermagazine ?? photos by @ellenvonunwerth #BreakTheInternet edition

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on