Ники Минаж е бремена

Ники Минаж е бремена

Познатата раперка Ники Минаж е бремена.

Таа одлучи да ја сподели среќната вест на социјалните мрежи, објавувајќи разиграна и блескава фотосесија, во нејзин стил, со акцент на стомачето.

View this post on Instagram

#Preggers 💛

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

View this post on Instagram

And finally, the Virgin Mary by #DavidLaChapelle 🙏

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on