Некогаш најсекси „домаќинка“, а денес не се замара со килограмите

Некогаш најсекси „домаќинка“, а денес не се замара со килограмите

Веќе подолго време папараците ја следат Ева Лонгорија со намера да го докажат тоа што и самата го призна. Во ред е што се здебелила, но не мора неколку сантиметри повеќе да и ја уништат кариерата и животот.

No better way to start off a Monday than with Puppy Love ❤#Monday

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Кога се појавија фотографии од плажа на кои се гледа вишокот, почнаа и коментарите на социјалните мрежи, но Ева и понатака не се „замара“ со тоа, преубаво се забавува и не ги применува критиките дека има кратки нозе, дебели бутки, а има и целулит.

Така е и сега кога е фатена како вози велосипед во Мајами.