Неда Украден се соблече во 68-та година

Неда Украден се соблече во 68-та година

Неда Украден одлучи да избега од студот и мразот и да ужива на сонцето што грее на Малдиви.

Таа на својот инстаграм-профил објави фотографија на која позира во костим за капење. Иако има полни 68 години, пејачката изгледа одлично.