Наташа се врати на сцената со длабок шлиц

Наташа се врати на сцената со длабок шлиц

Наташа Беквалац веќе се врати посилна од било кога, а на својот прв настап носеше црн фустан со шлиц со што ги излуди мажите.

Ваквата фотографија предизвика лавина од коментари, меѓу кои фановите ја поддржуваа пејачката во овие тешки времиња за неа и нејзините две ќерки.

@kristinabekvalac @jovanaisabella @aleksandargligorievski_hair ??????

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Hvala vam❤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on