Наташа Беквалац провокативно се заблагодари за 600.000 следачи

Наташа Беквалац провокативно се заблагодари за 600.000 следачи

Наташа Беквалац се пофали дека успеала да собере 600.000 обожаватели на Инстаграм. Во таа чест таа позираше гола, а градите си ги покри со рацете.

„Фала ви на 600.000 обожаватели. Експертите за Инстаграм велат дека треба да поведам сметка на естетиката, да почнам да објавувам повеќе фотошопирани фотографии од мене, а помалку од моите деца. Не знам, ми се чини дека и вака е океј“, напиша Беквалац.