Наташа Беквалац објави фотографија и ги разнежни своите фанови

Наташа Беквалац објави фотографија и ги разнежни своите фанови

Наташа Беквалац беше тивка во текот на бременоста, но реши тоа да го промени откако на свет ја донесе својата ќерка Катја.

Како што е тоа случај со мајките, таа се обидува да го улови секој момент на малата ќеркичка, а еден таков момент заврши на социјалните мрежи.

Пејачката на Инстаграм објави фотографија на која во дланката го држи стопалото од малото бебе, кое има две недели.

Овој потег ги разнежни нејзините фанови кој уште еднаш и честитаа.

 

💗

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on