Наташа Беквалац и популарното дуо Јала и Буба спремаат нов хит

Наташа Беквалац и популарното дуо Јала и Буба спремаат нов хит

Долгата листа на музички соработки помеѓу Јала Брат и Буба Корели стана подолга за уште едно име.

Популарното дуо деновиве беше домаќин на Наташа Беквалац во нивното Империа студио во Сараево, со кое ќе соработуваат на новата песна.

Наташа во новиот музички тренд, кој го освои целиот Балкан, го направи кога го сними мега хитот Мала плава, кој брои речиси 22 милиони прегледи на You tube, а обожавателите едвај чекаат на она што го направи со Јала и Буба.