Наташа Беквалац гола под туш

Наташа Беквалац гола под туш

Наташа Беквалац знае како да ги размрда своите обожаватели.

Познатата пејачка на својот инстаграм профил сподели провокативна фотографија на која таа е под туш и нормално гола. Фотографијата е насловна за кампања на еден нејзин близок пријател, но сепак имаше бројни лајкови и коментари под неа. Едноставно, Наташа знае како да привлече внимание.