Наташа Беквалац го покажа својот нов дом

Наташа Беквалац го покажа својот нов дом

Наташа Беквалац донесе одлука да се откаже од градскиот асфалт, па со семејството реши да се пресели во малку помирен крај со цел нејзината ќерка да расте на мира.

Поради тоа со партнерот Лука и постарата ќерка Хана купи имот во Ченеј. Поп пејачката го испланира уредувањето на куќата до најситен детал, а српските медиуми пишуваат дека уредувањето чинело 200 000 евра.

Пејачката објави фотографија на Инстаграм од преубавиот поглед од тарасата, а под фотографијата напиша – Доме сладок доме.

Home sweet home❤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on