Најубавата жена на светот во 2017 година потполно се промени

Најубавата жена на светот во 2017 година потполно се промени

Во 2017 година, магазинот Максим ја прогласи за најубава жена во светот. Сега таа го претстави својот нов стил на тропската плажа, за која не ја одобрија. Моделот Хејли Болдвин беше фотографирана во многу невообичаена боја на коса.

Манекенката го поминува одморот во потопла област, односно во Мајами.

Под сонцето и на плажата, таа се опушташе со нејзините пријатели, а на плажа ја претстави новата боја на коса – розовите тонови кои не ѝ одговараат.

Guys chill lmao I see everywhere posts like "omg I'm shook/ can't believe they're dating" umm wait?! Maybe they're just friends I mean just sayin lol… I will be happy but in this photo they are normal… I am the same with boys and we aren't dating haha

A post shared by HADIDS/JENNERS/BALDWIN (@hadidjennerbaldwinnewss) on

HAILEY💕 @haileybaldwin #fashionblogger #fashion #haileybaldwin

A post shared by Fashion Blogger (@balmainstyle_) on