Најпознати лажни задници

Најпознати лажни задници

Иако одбиваат да признаат дека тие биле подложени на естетска хирургија, доволно е да се споредат сликите “пред и потоа” и да сфатат дека хирургот ги вмешал прстите тука.

Големиот, цврст и затегнат задник е првата асоцијација на убавите латиноамерикански жени, а во последно време и во Холивуд.

Многу дами од индустријата за музика и забава отидоа под ножот за да ја зголемат нивната позадина и да ги поправат одредени недостатоци.

А еве и дел од нив:

Ники Минаж

Ким Кардашијан

Амбер Роуз

Кајли Џенер

#kyliejennersexy#kyliejennersex#kyliejennerass#kyliejennerhot#holy#

A post shared by Dm Me Sexy Pics Of Them (@hottest_girls12312) on

Иги Азалеа

Блек Чајна