Најдобро облечени славни парови

Најдобро облечени славни парови

Машкото списание GQ оваа година за првпат создаде листа со најдобро облечени славни парови.

Првото место им припадна на принцот Хари и војвотката Меган, додека веднаш зад нив застанаа Елтон Џон и Дејвид Фурниш.

Погледнете ја целосната листа:

МЕГАН МАРКЛ И ПРИНЦОТ ХАРИ

Најдобро облечени парови

ЕЛТОН ЏОН И ДЕЈВИД ФУРНИШ

Најдобро облечени парови

КРИСИ ТИГЕН И ЏОН ЛЕЏЕНД

Најдобро облечени парови

ТИНА КУНАКИ И ВИНСЕНТ КАСЕЛ

Најдобро облечени парови

БИЈОНСЕ И ЏЕЈ ЗИ

Најдобро облечени парови

ДУА ЛИПА И АЈЗАК КАРУ

Најдобро облечени парови

АЛИСИЈА ВИКАНДЕР И МАЈКЛ ФАСБЕНДЕР

Најдобро облечени парови

БЛЕЈК ЛАЈВЛИ И РАЈАН РЕЈНОЛДС

Најдобро облечени парови

МИШЕЛ И БАРАК ОБАМА

Најдобро облечени парови

ЕНДРУ БОЛТОН И ТОМ БРАУН

Најдобро облечени парови