На фановите на ЈК не им се допадна новиот имиџ

На фановите на ЈК не им се допадна новиот имиџ

Јелена Карлеуша отпатува за Русија каде ќе го бодри нејзиниот сопруг и српски репрезентативец Душко Тошиќ на СП.

Она што ги изненади фановите е новата фризура и имиџ на пејачката.

Иако е познато дека пејачката привлекува големо внимание во јавноста по нејзината боја на коса, облека и имиџ, сепак овој имиџ е најдрастичен до сега.

Карлеуша сега отиде чекор понапред и направи суканици, а српските медиуми ја споредуваат со Боб Марли и Раста.

Фановите сепак се едногласни, пејачката што поскоро да ја врати старата фризура на која сите беа навикнати да ја гледат.

SERBIA! 🇷🇸🇷🇸🇷🇸🙏🏻🙏🏻🙏🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on