Моника Белучи софистицирана дама за „L’Officiel“

Моника Белучи софистицирана дама за „L’Officiel“

Моника Белучи покажува што значи да се биде вистинска дама. 53-годишната актерка во софистицирано издание сними фотосесија за бразилското издание на списанието „L’Officiel“.

За едиторијалот, филмската ѕвезда носи блескав луксузен накит од Картие.