Моника Белучи со нов имиџ

Моника Белучи со нов имиџ

Една од најубавите жени во светот италијанката Моника Белучи се појави со скроз нов имиџ на модната ревија на Долче и Габана на модната недела во Милано.

Таа ја скратила косата и мора да признаеме дека одлично и стои и комбинацијата во која била облечена.

Иако има 54 години, таа изгледа преубаво.