Моника Белучи повторно заедно со Николас Лефевре

Моника Белучи повторно заедно со Николас Лефевре

Моника Белучи и Николас Лефевре се повторно заедно.

55-годишната актерка и 37-годишниот артист ја обновија својата врска, а тоа го покажуваат најновите папараци фотографии.

Славниот пар беше „уловен“ за време на романтична прошетка во Париз. „Нејзината насмевка кажува сè“ – пишуваат нејзините фанови во описот на фотографиите на социјалните мрежи.