Моника Белучи е шик и модерна дама

Моника Белучи е шик и модерна дама

Моника Белучи и Николас Лефевре беа гости на настан во Париз организиран од луксузниот бренд за накит Cartier.

На црвениот тепих, 54-годишната актерка зачекори во модерен бел костум од Долче и Габана, додека нејзиното 36-годишно момче носеше црно одело.