Младата пејачка заборави на блицовите, па покажа малце повеќе

Младата пејачка заборави на блицовите, па покажа малце повеќе

Поп-пејачката Селена Гомез се појави на еден настан во Лондон. Иако сакаше да изгледа елегантно во црно, блицевите на камерите ги открија нејзините гради.

Американската ѕвезда Селена Гомез е меѓу најдобрите облечени дами.

Со само 25 години, таа го комбинира стилот со модерни детали, како што се покажа на еден настан во Лондон.

December 4: Selena leaving Capital FM Studios in London, UK [HQs at gomez-pictures.com] #selenagomez

A post shared by Selena Gomez News (@stunningselenamg) on

Имено, младата пејачка не носела градник, а блицот на камерата ги откри нејзините брадавици.

Фотографиите веднаш почнаа да се шират на социјални мрежи.

December 4: Selena leaving Capital FM Studios in London, UK [HQs at gomez-pictures.com] #selenagomez

A post shared by Selena Gomez News (@stunningselenamg) on