Миранда Кер гордо ја покажува својата бурма

Миранда Кер гордо ја покажува својата бурма

34-годишната манекенка,Миранда Кер, дефилираше на првата ревија по нејзината свадба. Убавицата ја покажа бурмата на модното шоу на Moschino во Лос Анџелес, на кое беше презентирана колекцијата ресорт 2018 на познатиот бренд.

Славниот модел позираше за фотографите зад сцената, додека стилисти и фризери ја подготвуваа за ревијата. На нејзината рака блескаат и вереничкиот прстен и нејзината бурма.

Миранда КерМиранда КерМиранда КерМиранда КерМиранда Кер