Со ова деколте Минаж ги сруши сите граници

Со ова деколте Минаж ги сруши сите граници

Ники Минаж на својот инстаграм профил објави неколку фотографии од снимањето на новиот спот и го помати умот со своето деколте, со што допре до фантазијата на своите фанови.

Attention‼️ I love God. According to Universal Records, this year alone, my album catalogue sold 325K worldwide and #ThePinkprint is now at 4 Million worldwide‼️ Since January, I've received 11 billboard entries, and yesterday with that ASCAP award, I became the most awarded female rapper in history‼️To top it all off, this year I received the title for most Hot 100 entries by any woman in the HISTORY of MUSIC. A title previously held by Aretha Franklin for 40 years.? They don't want you to post your achievements & accomplishments. It makes them uncomfortable. But you must! B/c everyday, ppl broadcast your failures. They shout them to the mountain tops. So never EVER stop posting your accomplishments. I love my fans so much. Thank you. ?? #NBAAwards Monday. Can't wait for you guys to see my performance❣️

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

Пејачката се труди никогаш да не ги разочара своите фанови, па објави изразито провокативно деколте, и така ја најави песната во соработка со DJ Khaled на неговиот нов албум Grateful.

Провокативна и во стил на грчка божица раперката најави дека песните ќе и бидат оштри баш каква што е и таа.

Exclusive ? always feel better. ?

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on