Милица Павловиќ го покажа совршениот задник

Милица Павловиќ го покажа совршениот задник

Милица Павловиќ објави фотографија во бикини на Инстаграм .

Милица важи за една најзгодните и најубави пејачки на српската сцена, а на нејзините облини ретко кој може да остане рамнодушен.

Таа често знае на овој начин да ги израдува своите фанови, каде го изразува својот сексапил.

– Врати ме назад на море – напишала Милица во описот на фотографијата.

View this post on Instagram

Take me back 🔙🌊 #statusquo

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on