Меланија Трамп во летен стајлинг

Меланија Трамп во летен стајлинг

Доналд и Меланија Трамп организираа настан во Белата куќа каде им доделија благодарници на лица кои помагаат во борбата со новиот коронавирус.

50-годишната прва дама на САД изгледаше беспрекорно во елегантен летен стајлинг, кој вклучуваше фустан од Џејсон Ву и салонки од Маноло Бланик.