Меланија Трамп во кежуал издание

Меланија Трамп во кежуал издание

Меланија и Доналд Трамп ги одржуваат традициите на Белата куќа. Парот одговараше на повици од дечиња кои се обидуваа да дознаат каде се наоѓа Дедо Мраз во моментот.

Првата дама на САД избра ролка фустан од Ралф Лорен и во духот на празниците, гo надополни со црвени чевли.