Меланија Трамп ја пречека новогодишната елка

Меланија Трамп ја пречека новогодишната елка

Меланија Трамп ја пречека големата елка која ќе ја краси сината соба,а со тоа започнаа и подготовките на новогодишните и божиќните празници.

49-годишната прва дама на САД шармираше во палто со цветови од Долче и Габана, кое чини 2.350 долари. Својот моден избор, Меланија го искомбинира со црни чизми од Кристијан Лобутин.