Меланија Трамп блескаше на новогодишната забава

Меланија Трамп блескаше на новогодишната забава

Меланија и Доналд Трамп организираа новогодишна забава во нивната вила Мар-а-Лаго во Флорида.

На свечената вечера, 49-годишната прва дама на САД мамеше воздишки во елегантна креација.

Црната долга тоалета е дело на модната куќа Живанши.