Меган Маркл и принцот Хари на форум на млади во Лондон

Меган Маркл и принцот Хари на форум на млади во Лондон

Меган Маркл и принцот Хари беа на средба со делегати на Commonwealth Youth Forum (Форум на млади од Комонвелтот) во Лондон.

Парот шармираше со деловни шик комбинации. Меган носеше фустан со тенки риги од Altuzarra и црно сако од Camilla and Marc.