Меган Маркл и принцот Хари очекуваат второ дете!?

Меган Маркл и принцот Хари очекуваат второ дете!?

Меган Маркл и принцот Хари повторно ќе станат родители.

Нивниот првороден син Арчи наскоро ќе добие друштво. Радосната вест за споделија на Денот на вљубените со заедничка фотографија. Извор близок на двојката вели дека едвај чекаат и дека се пресреќни.