Меган Фокс во секси долна облека

Меган Фокс во секси долна облека

Меган Фокс минатата година стана заштитно лице на Frederick’s of Hollywood, па очекувано е ѕвездата во новата кампања на брендот.

31-годишната актерка, која е мајка на три деца, изгледа фантастично на промотивните фотографии за колекцијата пролет/лето 2018.