Меган Фокс шармира во сако-фустан

Меган Фокс шармира во сако-фустан

Меган Фокс активно ја промовира својата серија „Legends of the Lost“.

32-годишната актерка во блескав костум од брендот Redemption гостуваше во шоуто „Watch What Happens Live!“.