Марта Хант се вери

Марта Хант се вери

 Убавиот ангел на Victoria’s Secret Марта Хант  сподели дека се вери со Џејсон МекДоналд.

30-годишната Американка го прифати предлогот за брак на познатиот фотограф, кој ја побара за жена за време на нивниот одмор на Бахамите.

Среќната идна невеста сподели неколку фотографии од блескавиот веренички прстен. „Имам тајна“ – напиша таа во описот на Instagram.

Марта и Џејсон се во врска од 2015 година.

View this post on Instagram

i have a secret…

A post shared by Martha Hunt (@marthahunt) on