Марлен Валдерама Алварез-атрактивна убавица која ги освои сите

Марлен Валдерама Алварез-атрактивна убавица која ги освои сите

Марлен Валдерама Алварез е фотомодел и ѕвезда на Инстаграм со повеќе од 100.000 следбеници.

Таа е родена во Шпанија во 1996 година, а пораснала во мал град во Германија.

Оваа убавица со својот атрактивен изглед ја воодушевува цела Германија, а и корисниците на социјалните мрежи, каде секојдневно објавува свои фотографии.

За оние кои обожаваат црнки со тетоважи, Марлен е вистински избор.