Малума објави фотографија како се бакнува со мајка му

Малума објави фотографија како се бакнува со мајка му

Малума објави фотографија на својот Инстаграм профил која буквално ги шокираше фановите.

Станува збор за бизарна фотографија на која пејачот сочно ја бакнува својата мајка во уста.

„Среќен ден, за љубовта на мојот живот, среќен ден на мајките“, напиша Манула.

Од 42 милиони негови следбеници фотографијата ја лајкнале речиси два милиони фанови, но има и 30 илјади коментари, меѓу кои и оние со навредлива содржина кон пејачот.

„Не сум знаел дека во Колумбија вака се прославува денот на мајките“, „Чудно“, „Јас го бакнувам своето дете во уста, ама во одредени години, тоа ср*ње  мора да престане, бидејќи не изгледа слатко“,„Друже тоа е болно“, „Што е ова Игра на троновите?“, се само дел од коментарите под фотографијата.