Маја Беровиќ објави провокативна фотографија

Маја Беровиќ објави провокативна фотографија

 Маја Беровиќ објави нова фотографија на Инстаграм на која позира во хотелска соба, а на себе има само долна облека.

„Хотел, мотел друг град или друг ден“, напиша Маја.

View this post on Instagram

Hotel, motel drugi dan i drugi grad 🐻🐻🐻

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Успешната пејачка веќе некое време е на турнеа низ Европа.