Лукас откри што го советувала Цеца по скандалот со неговата сопруга

Лукас откри што го советувала Цеца по скандалот со неговата сопруга

Цеца Ражнатовиќ и Аца Лукас веќе со години се добри и блиски пријатели.

Познатата пејачка беше гостинка на приватната забава која ја организираше Лукас и така на сите им даде до знаење дека го подржува пејачот после караниците со неговата поранешна сопруга која тврдеше дека физички ја нападнал.

Многу ги интересираше што Цеца го советуваше Лукас, а тој откри во едно интервју.

Лукас добил голема подршка од Цеца во овој тежок период кога најмногу му требало и откри што таа го советувала.

Немој да се нервираш и да реагираш на се. Ќе помине – кратко изјави тој

Kad Lukas pravi žurku. ❤

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on