Лима заљубена во Хара ужива во Бодрум!

Лима заљубена во Хара ужива во Бодрум!

До пред една недела ангелот Адријана Лима беше во Црна Гора, каде заедно со својот поранешен сопруг, Марко Јариќ, ги покрена гласините за можно помирување.

Сепак, само по неколку дена од посетата бразилската убавица се појави во јавноста со своето ново момче, турскиот писател Метин Хара.

Деновиве Адријана и Метин се во Бодрум, каде што постојано се под будното око на папараците. Големото медиумско внимание околу нивната врска не го спречи парот да ужива во разменувањето нежности и да се однесува како воопшто да не ги забележува љубопитните погледи кои постојано ги опкружуваат.

Од она што можеме да го видиме од фотографиите двојката е лудо вљубена и не се ни труди да го сокрие тоа.